Kategorie
MISTRZOSTWA WOJ. MAZOWIECKIEGO W KARATE KYOKUSHIN 2023
Aby szybko odnaleźć zawodnika i jego drabinkę użyj wyszukiwarki lub:
- Wybierz klub zawodnika z listy
- Kliknij "Pokaż tylko zawodników z klubu i ich numery walk na matach"
- Wyświetli się krótka lista kategorii tylko z zawodnikami wybranego klubu i ich numery walk na matach
M/K M K Wszystkie kategorie semi contact full contact
Pokaż tylko zawodników z klubu
i ich numery walk na matach
(Pokazuje kategorię tylko z zawodnikami z wybranego klubu lub wszystkie)
Pokaż tylko listę kategorii
semi contact
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Fedko Julia | UKS Karate KANKU |
2. | Juras Joanna | MKS KK Radzymin |
3. | Kwiatkowska Zofia | UKS Pancerni |
4. | Libudzic Natalia | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
5. | Tranda Anastazja | UKS HEROS |
6. | Sulińska Maria | Klub Karate Kyokushin IPPON |
7. | Kuczmaszewska Urszula | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
8. | Niziołek Kaja | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
9. | Stachnik Maja | UKS Pancerni |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Igras Judyta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
2. | Mączyńska Marta | BIELAŃSKI KLUB KYOKUSHIN KARATE |
3. | Wielądek Laura | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
4. | Żebrowska Alicja | SEKAI |
5. | Zygardowicz Klaudia | SEKAI |
6. | Łysik Marta | KSW Bushi |
7. | Molska Maja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
8. | Filippova Anastasiia | KYOKO Warszawa |
9. | Kowalska Maja | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Rogowska Iga | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
2. | Ancuta-Basiak Aleksandra | UKS TONBO |
3. | Kłosińska Łucja | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Tararuj Wiktoria | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Andriuszczenko Sofia | KSW Bushi |
2. | Gołębiowska Natalia | Radomska Akademia Kyokushin Karate |
3. | Kwaczyńska Małgorzata | UKS TONBO |
4. | Rębowska Julia | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
5. | Rykowska Oliwia | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushin |
6. | Głębicka Helena | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
7. | Abed Pola | MKS KK Radzymin |
8. | Stańczyk Pola | Kumite Klub |
9. | Stańczyk Ida | Kumite Klub |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Biczyk Tymoteusz | Klub Karate Kyokushin IPPON |
2. | Krzymień Michał | Klub Karate Kyokushin IPPON |
3. | Krzysztof Białek | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Kurek Antoni | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
5. | Sowiński Ksawery | HCA Highlander Karate Team |
6. | Warchoł Franciszek | Mazowiecki Klub Karate Kyokushin |
7. | Zadrożny Kacper | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
8. | Wieczorek Krzysztof | BUSHIDO |
9. | Jaworski Bartosz | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
10. | Krupiński Arkadiusz | Klub Karate Kyokushin IPPON |
11. | Niewiadomski Seweryn | UKS HEROS |
nazwisko i imię | ||
---|---|---|
1. | Ryl-Świderski Stanisław | Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate |
2. | Shapira Robert | HCA Highlander Karate Team |
3. | Osial Paweł | Klub Sportów Walki KYOKUSHIN |
4. | Lisowski Jakub | Klub Karate Shinkyokushin Kazoku |
5. | Kwasiborski Adam | Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai |
6. | Rutkowski Filip | KSW Bushi |